KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 13546442
nr 1354 6442
Tor Erik Flyckt
(f. 1930), Sverige
Väggrelief, Signerad, numrerad 1998, ca 13,5x11 cm
Tor Erik Flyckt, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:38:08
16/10 16:20:18